Košík je prázdný

Ceny školení na zakázku:

 • Školicí a konzultační činnost u zákazníka - od 1500 Kč/hod.
  - platí pro firemní školení v prostorách zadavatele školení
 • Individuální školení u nás - od 800 Kč/hod.
  - platí pro pouze pro individuální konzultace

Pro běžné kurzy jsou stanoveny ceny za jednoho účastníka. Ceny jednotlivých kurzů jsou uvedeny u každého kurzu v záhlaví stránky. Pro podrobnou kalkulaci školení, nás neváhejte kontaktovat.

Ceny jednotlivých školení
jsou uvedeny vždy
u konkrétního termínu kurzu.

Ceny zakázkových (firemních) kurzů:

Jednodenní školení v naší učebně = 2950 Kč za jednoho účastníka (rozsah školení = 7 hodin výuky)

Dvoudenní školení v naší učebně = 5900 Kč za jednoho účastníka (rozsah školení = 14 hodin výuky)

 

Ceny grafických prací a správy webu:

 • grafika – 700,-Kč/hod
 • webmaster / editor 700,-Kč/hod

Kontaktní osoba (údaje pro vystavení objednávky)

Prokop Zelený, DiS.
tel.: +420 724 810 701
pzeleny(at)kurzygrafiky.cz
www.kurzygrafiky.cz
Sídlo firmy: Neapolská 324, 109 00 Praha 10
IČO: 71064494

Nejsem plátce DPH. Ceny uvedené na stránkách jsou konečné, DPH jako neplátci neúčtujeme.

 

 

Naše učebny najdete na adresách:

Učebna 1:

Veronské nám. 330
Praha 10 Horní Měcholupy
109 00

Učebna 2:

Doubravická 1311/22
Praha 4, Chodov
149 00

 

 

Co říkají o našich kurzech účastníci:

 • Veškeré informace, které jsem od kurzu očekávala, jsem získala.Lektor s námi maximálně komunikoval, podrobně vysvětloval, a veškeré další kroky v tématech probíral a nabízel možnosti, což bylo super! 3 účastníci na školení - naprosto vyhovující. Děkuji. přijdu zase!
  Hana
 • Kurz Illustrator byl pro mne velice užitečný, zábavný, pan lektor mi vše podrobně vysvětlil, ukázal. Určitě doporučuji!
  Markéta

 • S kurzem Illustrator jsme byli velmi spokojeni.  Jak s jeho vedením, tak náplní, která byla individuálně ušita nám na míru. I při různé úrovni znalosti účastníků se nikdo nenudil nebo naopak se nestalo že by někdo nestíhal.
  Lucie

 • Kurz Illustrator byl naprosto skvělý! Dal mi křídla :-) Cením si odborného vedení, velice vstřícného a přátelského přístupu lektora. Výhoda nízkého počku účastníků pro osobnější přístup i pomoc. Rodinná atmosféra. Kurz mohu jen doporučit a doporučovat budu ráda dál.
  Kateřina

 • Kurz Photoshopu byl velice dobrý. Splnil mé požadavky. Dobrý byl i počet účastníků. Dostatek času pro naše dotazy. Vše individuálně přizpůsobeno. Dobře zvolené příklady.
  Helena

 • Kurz Photoshopu byl skvělý a splnil mé očekávání. naučila jsem se vše co jsem potřebovala a více...
  Katarína

 • Naučil jsem se nové metody v Gimpu, dále jsem si ozřejmil to, co už umím a také bylo možné si říct o to, co bych rád pochopil. Instrukce lektora byly velmi srozumitelné a zřetelné a snadno uchopitelné.
  Dominik

 • Kurz splnil má očekávání. Dal mi základy grafické práce a naučila jsem pracovat s programy Gimp a Inscape. Zjistila jsem, jaké možnosti tyto programy nabízí. Odcházím z kurzu  velmi spokojena. 
  Linda

 • Školitel bol velmi ústretový, pomohol zorietovat sa v problematike a dostatocne vysvetlil, co je Gimp a k čomu ho využívat. Bolo ukázaných mnoho zlepšovákov, ktoré pomůžu pri práci.
  Stanislava

      

Seznam firem, pro které jsme pořádali grafické kurzy.

Agentura Relsie, spol. s r. o.
ALTUS Training Center, s. r. o.
Art vision production, s. r. o.
Atlas Copco s. r. o.
BAWAG International Bank CZ a.s.
BAXTER CZECH spol. s r. o.
Black&Decker
COTY ČESKÁ REPUBLIKA, k. s.
Česká spořitelna, a. s.
Český Metrologický Institut - LPM Praha
ČVUT v Praze, Fakulta stavební
EAST TRADING COMPANY spol. s r. o.
EDU 2000 s. r. o.
ELEKON, s. r. o.
Esselte, s. r. o.
European Property Management, spol. s r.o.
Hervis Sport s. r. o.
INSET s. r. o.
Jídelní a lůžkové vozy, a. s.
Jihočeské tiskárny, a.s.
Národní památkový ústav
Okamžik - sdružení pro podporu nejen nevidomých
Pražská strojírna a. s.
PRO.MED.CS
REHAU s.r.o.
Středočeské divadlo Kladno
Svaz výrobců a dodavatelů strojírenské techniky, zájm. sdruž.
Ústav informatiky AV ČR
VIRIDIS Informační systémy, s. r. o.

a mnoho dalších...

 

Co slyším, to zapomenu. Co vidím, si pamatuji. Co si vyzkouším, tomu rozumím.

Kung Fu Tzu

 

Naše kurzy jsou bohaté na kreativní techniky (psaní, kreslení…). Nabízí novou zkušenost, nové poznání a zárodek osobní změny. Je ale pouze na posluchači samotném, zda a jak tuto šanci využije.

Chcete porozumět grafické práci na PC? Nebo tvorbě webových stránek? Pokud ano, přijďte na některý z našich kurzů. Držíme se uvedeného citátu a všechna školení probíhají s použitím množství příkladů. Cílem je, aby si učastníci školení vyzkoušeli všechna témata na konkrétních situacích z praxe. Protože jedině zkoušením a praxí se naučíte ovládat počítač opravdu dobře.

Naše kurzy nejsou jen přednáška na dané téma, každý má k dispozici připravené PC s širokým programovým vybavením, příklady a podklady ke školení. Lektora se v průběhu školení můžete ptát na jakékoliv otázky z oboru. Doporučujeme si přinést vlastní podklady, na kterých si můžete procvičit probírané téma.

Snažíme se sledovat současné trendy a technologie a tyto novinky používat na školení tak, aby účastníci měli širší přehled o IT a vizi do budoucna.

V naší nabídce najdete všechny často používané grafické programy. Pokud byste přesto nenašli software, který Vás zajímá, napište nám. Připravíme pro Vás zakázkové školení na míru.

Proč jít na kurz k nám?

Protože,
- učíme v malých skupinách
- zaručujeme individuální přístup
- máme moderně vybavené učebny
- máme více než 15 let zkušeností v oboru
- školení probíhají praktickou formou (příklady, případové studie)
- nabízíme online technickou podporu i po dokončení školení
- obdržíte scripta (v el. podobě) a na našem webu naleznete množství doplňujících návodů 
- naši lektoři mají certifikáty ECDL a jsou Ceritifikovaní lektoři vzdělávání dospělých.

 

Nevíte jaký kurz z naší nabídky si vybrat?

Podívejte se na stručný popis jednotlivých školení (programů).

Zakázková školení
a individuální konzultace

Nevyhovují termíny, nebo čas uvedený u jednotlivých školení? Kontaktujte nás, uspořádáme školení na míru přímo pro Vás. U zakázkových školení si datum i čas můžete zvolit sami. Stejně tak i délku a obsah školení. Jsme v tomto ohledu velmi flexibilní, dokážeme připravit jakékoliv školení pro libovolný počet účastníků.

Vyberte si zda-li bude školení probíhat ve Vašich prostorách, případně jestli chcete využít našich moderně vybavených učeben. Školení u zákazníka bývá dražší, protože započítáváme náklady na dopravu lektora.

Pokud jste jednotlivec, nevadí. Rádi Vás budeme učit individuálně. To má jednu obrovskou výhodu. Individuální konzultace jsou vždy zaměřeny na konkrétní požadavky účastníka školení.  I efektivita školení je výrazně vyšší při učení jednotlivce, než ve větší skupině. Obvykle ceny konzultací účtujeme hodinově. Počet hodin, a vynaložených prostředků, opět záleží jen na Vašem rozhodnutí. Vzhledem k efektivitě, je ale jasné, že individuální forma výuky má nejlepší poměr cena/kvalita.

Nevíte jaký kurz vybrat? Napište, všem našim zákazníkům zdarma poradíme, který kurz je pro ně vhodný. Doporučíme Vám software, který bude pro Vaše potřeby nejlepší, samozřejmě s ohledem na finanční prostředky nutné pro nákup software. A pokud se Vám nechce SW kupovat, najdeme Vám vhodnou freeware (opensource) alternativu.

 

Jakékoliv další otázky Vám rádi zodpovíme na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na tel.: 724 810 701. Případně můžete využít kontaktní formulář.

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: 
Název kurzu: 
Zpráva: 
Opište kód 
 
    
Pokud jste v naší nabídce nenalezli kurz, o který máte zájem, nebo vám nevyhovují termíny veřejných kurzů, vyplňte prosím uvedený formulář. Tím nám pošlete nezávaznou poptávku po zakázkovém školení a my vás budeme kontaktovat s nabídkou.

Náš tým

Naše společnost je uskupením nezávislých profesionálů, pro které je práce koníčkem. Jsme menší tým, ale dokážeme realizovat i rozsáhlé projekty. Naší specializací je tvorba webových stránek založených na opensource redakčních systémech. Také pravidelně, již mnoho let, pořádáme počítačové kurzy. Všechna naše školení jsou vedena zkušenými lektory v oboru počítačové grafiky. Všechny požadavky našich klientů řešíme individuálně s důrazem na rychlé a efektivní řešení. Zkušenosti ze soukromého podnikání i z velkých nadnárodních společností nás naučily, že důležitý je osobní přístup a spolehlivost. Díky tomu se k nám naprostá většina zákazníků vrací.

Tvorbou webových stránek a výukou
počítačové grafiky se zabýváme již 20 let.

Díky naší praxi jsme přesvědčeni, že Vám
dokážeme nabídnout to nejlepší na trhu.

Webdesign

V oblasti webdesignu Vám můžeme nabídnout vytvoření webových stránek, redesign, kódování a grafické návrhy. V týmu máme i specialistu na SEO a internetový marketing, který Vám pomůže s propagací Vaší společnosti na internetu. Věříme, že webové stránky by měly být víc, než jen online katalogy. Zároveň musí být dostatečně přehledné pro redaktory a správce webu.

Počítačové kurzy

Pořádáme počítačové kurzy se zaměřením na propagační grafiku a design. Školení jsou určeny pro firmy i jednotlivce. Vybrat si můžete z otevřených kurzů, individuálních konzultací nebo firemních školení na míru. Naši lektoři nejsou "jen" učitelé, všichni mají rozsáhlé zkušenosti z praxe a umí vyřešit téměř každou situaci, která při práci na počítači může nastat.

Prosíme vyplňte nám stručně hodnocení kurzu, který jste právě absolvovali. Děkujeme.

Časté otázky ke kurzům:

1, Musím si sebou nosit vlastní počítač?
Ne, nemusíte. Každý z účastníků našich školení bude mít k dispozici předem připravený počítač včetně instalace vyučovaného programu.

2, Kde školení probíhají?
Všechna školení probíhají v naší učebně na adrese: Veronské nám. 330, Praha 10 Horní Měcholupy. Pokud budete chtít, můžeme po domluvě uspořádat školení i ve vašich prostorách - máte-li zájem kontaktujte nás.

3, Dostanu nějaké potvrzení o absolvování kurzu?
Ano, každý účastník na konci každého školení obdrží Potvrzení o absolvování kurzu (certifikát). Ten zároveň slouží jako potvrzení dokončení kurzu a zároveň garantuje dosažené znalosti podle obsahu kurzu.

4, Jak mohu kurz zaplatit? Dostanu nějaké potvrzení?
Kurzy můžete platit na místě v průběhu kurzu, nebo bankovním převodem. Bankovní převod je možné realizovat ještě před školením, nebo až po absolvování kurzu. Na každou transakci vystavujeme doklad, pro bankovní platbu vám vystavíme fakturu, pro platbu v hotovosti klasický zjednodušený (příjmový) doklad.)

5, Jaké zkušenosti (praxi) mají vaši lektoři?
Všichni naši vyučující mají více než desetileté zkušenosti s výukou počítačových dovedností a ještě delší praxi ve svém oboru (grafika, tvorba webu, programování, databáze, marketing a atd.).  Zakládáme si na tom, aby všichni naši lektoři byli opravdoví profesionálové, kteří dokáží svoje znalosti předat dále. U nás máte jistotu, že vás nebude učit student, který je o tři lekce před vámi.

 

404: Not Found

Sorry, but the content you requested could not be found

Děkujeme za vaší objednávku.

Strana 1 z 2

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Informace o cookies ZDE.

  
EU Cookie Directive Module Information